مکان های تفریحی محمود آباد

بی تردید تمام لحظات سفر و حضور در شهر محمودآباد سراسر مملو از تفریح و خوشگذرانی است. اما در این شهر مکان هایی وجود دارد که می توان با حضور در آن محل ها اوج لذت و تفریح را تجربه و خاطرات وصف نشدنی فراوانی را خلق کرد.

آبگرم لاویج

یکی از بهترین و زیباترین مکان های دیدنی محمودآباد را می توان در فاصله ۵۷ کیلومتری این شهر و در لاویج یافت.

این منطقه ییلاقی و سرسبز، دارای آب و هوای بسیار مطبوع و دل انگیزی بوده و می توان با حضور در این منطقه، از زیبایی ها و چشم اندازهای بی نظیر آن لذت برد.

در این منطقه و در فاصله ۱۵ کیلومتری از روستای لاویج، یکی از بهترین مکان ها برای کسب آرامش و سپری کردن روزی عالی با نام چشمه کشپل وجود دارد.

آب این چشمه که در دسته چشمه های آبگرم طبقه بندی میشود، خاصیت های درمانی بسیار داشته و افراد زیادی برای بهره مندی از طبیعت زیبا و همچنین درمان، به این منطقه سفر می کنند.

پارک های ساحلی محمود آباد

در شهر محمودآباد چندین پارک ساحلی نظیر پارک ساحلی مرکزی، ملت و لاله، در حاشیه ساحل زیبای دریای خزر واقع شده که می توان با حضور در این پارک ها از تفریحات بی نظیری بهره مند شد. در ادامه با برخی از این پارک ها آشنا می شویم.

پارک ملت محمودآباد

پارک ملت محمودآباد، یکی از پارک های ساحلی و زیبای ایران بوده که در ساحل دریای خزر و در شهر محمودآباد واقع شده است. این پارک یکی از جذاب ترین مناطق دیدنی این شهر بوده و مسافران و گردشگران بسیاری، بویژه کودکان را به سمت خود جذب می کند.

با حضور در این پارک می توان در ساحل زیبا به نظاره آب های آبی دریای خزر نشسته و کودکان نیز به راحتی مشغول بازی و تفریح شوند.

پارک لاله محمودآباد

پارک ساحلی لاله محمودآباد یکی دیگر از پارک های زیبا و ساحلی این شهر بوده که در جوار آب های دریای خزر واقع شده است. این پارک محیطی سرسبز و زیبا داشته و می توان لحظات آرام و خاطره انگیزی را با حضور در این پارک تجربه کرد.

منبع

دیدگاه شما چیست؟